0

  • הירשמו וקבלו הטבות

המוצרים שלנו

דואגים לכם עד הבית

מחיר הוגן

באישור תחת תקנים מחמירים

100% בטוחה לשימוש


חוות לייב ספירולינה נעים להכיר

Live Spirulina היא החווה הראשונה לספירולינה קפואה \ טרייה, ומתכנני פרויקטים הומניטריים מבוססי ספירולינה בעולם.
שמנו לעצמנו כמטרה לתת את המחירים הכי טובים שקיימים היום בשוק לספירולינה הנקייה והאיכותית ביותר שאפשר. פה תוכלו לקבל את חבילות הבריאות הטובות ביותר לספירולינה האיכותית שלנו ויחד איתה מוצרי בריאות לשייק. מסיבה זו הספירולינה שלנו עוברת בדיקות מעבדה בשלוש מדינות שונות שאליהן היא מיוצאת, בעלת רישיונות ייצור נאותים ובעלת אישור תקן ממשרד הבריאות הישראלי. 

המחקר המדעי שהוביל לייסוד החווה הראשונה של לייב ספירולינה התבצע בשנות ה-90  ב"מכון המחקר של הים הדרומי" בברית המועצות עבור סוכנות החלל הרוסית. שם פיתחנו את שיטת השימור המוכרת לכולם כיום בתור "ספירולינה קפואה". המשך פיתוח הטכנולוגיה לעיבוד אצות התרחש באוניברסיטת בן גוריון, באר שבע בתחילת שנות ה-2000. התחלנו את הניסיונות הראשונים שלנו לגדל ספירולינה בארץ ב 2004 וחברת לייב ספירולינה נוסדה בשלהי 2005 כאשר החווה הראשונה שלנו קמה במושב צמוד לשדרות. פה ממש במדינתינו הקטנה קרה המהפך ששינה את חוקי המשחק של מוצרי הספירולינה והבריאות בכלל - לא עוד קפסולות ואבקות המיוצרות בתנאים לא ידועים. הבאנו ספירולינה טרייה מלאה בכל הויטמינים והמינרליים שנמצאים באורגניזם החי הזה באופן טבעי. *אין באמור באתר זה כדי לייחס למוצרי האתר סגולה רפואית מכל סוג. יודגש,המוצרים הינם מזון ולא תרופה או מוצר מרפא מכל סוג .
 


image alt
הסוד טמון בטכנולוגיה שלנו. שייק ספירולינה וכוסיות ספירולינה קפואה.
יתרונות בריאותיים לספירולינה: משפרת מצבים של עייפות כרונית ומשפרת אנרגייה, אנמיה, מערכת חיסונית חלשה, דלקות חוזרות, מצב רוח ירוד, לחץ דם, עוד מגורה, עוזרת לשפר תהךיכי עיכול, פרקים כואבים, ראייה נחלשת, נשירת שיער, כולסטרול גבוהה. בכל מנה של 20 גרם יש 60% חלבון, 18 קלוריות, 0 כולסטרול.

שיווק ספירולינה

*הנחה כמותית על מס' חבילות

מארז ספירולינה. אצות ים קפואות. frozen spirulina algae. 8 מנות הגשה ארוזות בנפרד לשימוש קל. האצה גדלה בתהליך ייחודי והוקפאה מייד על מנת לשמור את הערך התזונתי המקסימלי. אינו מכיל תוספים, כימיקלים או חומרים משמרים. כשר פרווה.
מידע על ספירולינה
  • אבקת תותים היא לא תותים, אבקת ספירולינה היא לא ספירולינה!
פרוייקט מפיצים ספירולינה בעולם
החווה שלנו

הצצה לתהליך גידול הספירולינה שלנו ב-Live Spirulina

 
היכנסו לפעילות שלנו באפריקה
ספירולינה הפתרון למלחמה בתת תזונה
image alt
  • מי אנחנו>>
    "בחרנו להקדיש את חיינו להפצת הבריאות בעולם
    לכן אנו מפיצים ספירולינה...
x

#{title}

#{text}

#{price}